Воротарю молодіжної збірної КНДР з футболу небезпечно повертатися додому. У чвертьфіналі чемпіонату Азії він пропустив ганебний гол від узбецького колеги.

Жасурбек Умрзаков відкрив рахунок у матчі на 49 хвилині ударом зі свого штрафного майданчика. Північний кореєць вийшов на перехоплення, але не влучив по м'ячу. Він міг виправити ситуацію, але послизнувся на шляху до власних воріт.

Матч закінчився впевненою перемогою Узбекистану з рахунком 3:1. У КНДР нерідко розстрілюють спортсменів за провали на міжнародній арені.

Портал "Знай.ua" писав про німецького воротаря, який пропустив 43 м'ячі, а після матчу поїхав до поліції.