Матч Кубка Іспанії "Атлетіко" - "Барселона" розпочнеться з хвилини мовчання.

У місті Торре-Пачеко сталася жахлива аварія з уболівальниками мадридського "Атлетіко", в якій загинуло п'ять осіб. Четверо з них були прихильниками команди Дієго Сімеоне.

Мадридський клуб приніс співчуття близьким та рідним загиблих. Також наголошується, що фан-клуб попросив керівництво "Атлетіко" домовитися про те, щоб другий матч півфіналу Кубка Іспанії проти "Барселони", який відбудеться у вівторок у Барселоні, розпочався з хвилини мовчання у пам'ять про загиблих.

Відзначимо, що в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії "Атлетіко" займає четверте місце, "Барселона" - друге.

Більше цікавих спортивних новин на порталі GAMEBET.NEWS

Популярні новини зараз
Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередили Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Українцям 18-22 років можуть закрити кордон: в Уряді зробили заяву Гроші під загрозою: "Ощадбанк" дав клієнтам час до 30 вересня
Показати ще