В Харкові гелікоптер впав з висоти трьох метрів над поверхнею Землі, повідомляє "Кореспондент" з посиланням на прес-службу ДСНС Харківщини.

На аеродромі "Коротич" під Харковом розбився гелікоптер "Мі-2". В результаті інциденту двоє людей постраждало, їх було госпіталізовано з травмами різної складності.

Аварія сталася вчора ввечері під час проведення відкритого чемпіонату з вертольотного спорту. Гелікоптер, що розбився належить акціонерному товариству "Мотор Січ", падіння сталося з висоти близько трьох метрів.

Правоохоронні органи області повідомляють, що після посадки у літального апарату підігнулась задня частина шасі, після чого він завалився на сторону.

"В результаті події постраждали два пілоти - 54 і 27 років, жителі Запоріжжя ... У постраждалих констатовано переломи рук", - повідомила Національна поліція Харківщини.

Нагадаємо, що в Норвегії розбився вертоліт з нафтовиками на борту

В районі норвезького міста Берген впав вертоліт, на борту якого знаходилися від 13 до 17 осіб.

В даний час залишається невідомо, якою моделлю був вертоліт і куди він прямував. Свідки кажуть, що почули вибух, а потім побачили дим. Крім того, є інформація про людей, які знаходяться в морі.