Міністр спорту РФ і глава Російського футбольного союзу (РФС) Віталій Мутко повідомив, що на початку квітня очікується інформаційне вкидання в ЗМІ про те, що Росія купила право проведення ЧС-2018. Чутки про це ходять давно, але реальних фактів поки що ніхто не пред'явив.

"Інформаційне вкидання в пресі Німеччини про те, що право проведення чемпіонату світу з футболу в 2018 року в Росії ми купили, очікується 7-8 квітня", - наводить слова Мутко "Р-Спорт". "У нас є інформація, що в німецьких виданнях буде велика стаття зі змістом - "росіяни купили чемпіонат". Ми на це реагуватимемо - проведемо велику кампанію. Будемо використовувати для цього конгрес ФІФА в Мексиці", - заявив російський чиновник.

За словами Мутко, побоюватися потрібно лише обмови, коли хтось скаже, що Росія причетна до чогось незаконного. "Цього найбільше ми боїмося, що доведеться виправдовуватися", - цитує Мутко ТАСС.

Нагадаємо, нещодавно почесний президент РФС В'ячеслав Колосков заявив, що немає ніяких підстав для позбавлення Росії права на проведення ЧС-2018. "Потрібно ясно розуміти головне: ніяких підстав для позбавлення Росії права на проведення чемпіонату світу немає. Рівним рахунком ніяких! Немає жодної об'єктивної можливості зачепитися хоч за якийсь аргумент і розкрутити його, звинувативши заявочний комітет у використанні неправомірних методів", - пояснив він.

Читайте також: Невиїзний Блаттер хоче приїхати на ЧС-2018 як гість Путіна

Популярні новини зараз

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

"Але повністю виключати таку можливість до пори до часу не можна. Чому? Тому що в світі є дуже впливові сили, які мріють розгорнути ситуацію не в наш бік. Чим менше залишається часу до 2018-го, тим менше у них можливостей це зробити - і технічних, і фізичних", - сказав Колосков.