В столиці України сьогодні зберуться феміністки на марш "Нас не треба захищати. На нас не потрібно нападати " проти нівелювання ролі жінок під час війни.

"Війна веде до збільшення кількості насильства над жінками з боку військових обох таборів, знецінення праці жінок поруч з героїзацією чоловіків-захисників, сприяє замовчуванню таких важливих проблем, як домашнє насильство, дискримінація жінок на ринку праці тощо", - заявили організатори маршу.

Хода розпочнеться у 12:30 зі станції метро "Арсенальна" і пройде центру Києва. Феміністки мають намір пройти вулицями Києва з маршем "проти чоловіків" під гаслом "Нас не треба захищати. На нас не потрібно нападати".

Також сьогодні у Києві можна відвідати виставку "Материнство та фемінізм". У Центрі візуальної культури можна побачити картини художниць з из Украины, Польши, России, Молдовы, Венгрии, Австрии и Швеции.

"Які зусилля повинна прикладати жінка для становлення і розвитку нової людини, і яка оцінка цих зусиль в суспільстві? Як тема материнства розкривається у творчості художниць, незважаючи на те, що народження дитини часто змушує їх відставити творчість на другий план? Що значить для жінки потенційна можливість стати матір'ю?", - пояснила ціль виставки куратор Оксана Брюховецька.

Популярні новини зараз

"Чізбургер з зубами": була виявлена найдивніша і моторошна риба

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

В Україні виявили фальсифікат олії з рослинними жирами: у Держпродспоживслужбі попередили українців про небезпеку

Показати ще

У 20.00 в том центрі відбудеться "феміністична вечірка "Звуки Ж"".