Через війну на сході в Києві з'явилося ноу-хау – киянам стрілочками показали, де знаходяться найближчі бомбосховища. Жирні покажчики намалювали прямо на стінах будинків. Ми побачили написи "укриття" на спорудах Дарницького, Солом'янського та Святошинського районів.

"Сьогодні на стіні свого будинку знайшов такий ось напис – "укриття". Я прожив чимало життя, але ніколи не бачив у Києві на будинках таких покажчиків. Спасибі "братньому" народу за "художнє" оформлення мого під'їзду!", - написав в соцмережах киянин Ігор.

Додамо, що в контактний центр "1551" люди постійно скаржаться на проблеми із бомбосховищами. На відсутність оголошень пожалілись жителі Повітрофлотського проспекту, 50/2. Не можуть потрапити та подивитись на укриття та дізнатися чи є там вода жителі вул. Василя Липківського, 32. Начальник жеку, який обслуговує будинок на вул. Тулузи, 16, постійно на нарадах, тому дізнатись бодай якісь подробиці облаштування бомбосховища вкрай важко. В будинку № 26-А по вул. Артема підвал переобладнали під офіс, і це дуже непокоїть місцевих. На вул. Милославській, 12, людей просто не пускають всередину укриття. А майстер жеку по вул.. Мельникова, 32, "заспокоїла" всіх, що ключ від підвалу в неї є, але вона його нікому не дасть.