В Одесі двоє чоловіків покусали біля банкомату пенсіонера. Так як 65-річний чоловік не поспішав розлучатися зі своїми кровно заробленими і став чинити опір, нападники не придумали нічого кращого, як покусати йому пальці. Прес-служба МВС України констатує, що грабіжників спокусила здобич в 2000 грн - постраждалий знімав готівку з пенсійної картки.
Подробиці події передають у МВС: напавши з тилу, правопорушники вчинили спробу вихопити гроші з рук. Літній чоловік міцно затиснув банкноти, але нападник, в свою чергу, не розгубився і покусав пенсіонера за пальці. Потерпілий вирвався, побіг у найближчий магазин і подзвонив в правоохоронні органи. Міліція спрацювала оперативно і незабаром правопорушники були доставлені в райвідділ. Особи нападників встановлені: це судимий раніше 21-річний житель з Одеської області і 28-річний іноземець.
Самі нападники кажуть, що скоїли злочин, бо не було грошей, щоб зняти кімнату на ніч. Проти зловмисників порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 186 КК України (пограбування). Їм загрожує покарання - позбавлення волі строком від 4 до 6 років.