Одеські правоохоронці затримали порушників, які знімали провокаційні відеоролики про масові заворушення у місті. Під час затримання зловмисники організували черговий "фейковий" протест.

"Працівники міліції та СБУ на вулиці Пастера затримали шістьох організаторів та учасників, які знімали ніби-то мітинг незадоволених громадян. У сюжеті планували показати перекриту вулицю та кілька перевернутих автомобілів. Для загальної масовки зловмисники найняли студентів, яким заплатили по 150 гривень. Завдяки втручанню міліціонерів провокація не відбулась", - повідомили в прес-службі УМВС України в Одеській області.

Провокаторів підозрюють в організації відеоматеріалів, серед яких є сюжети із групою молодиків спортивної статури в Одесі,які на вулиці Ільфа і Петрова перекрили вулицю та перевертали автомобілі. Так вони, ніби-то, протестували проти насильства, утисків, політичних репресій, відсутності свободи слова. Згодом в одеських правоохоронних органах повідомили, що це відео є постановочним і на вулицях міста все спокійно.