В Україні з 'явився незвичайний вид подорожей – так званий "босий" туризм.

Про це повідомляють "Вести. Репортер".

Двоє українців – Іван Онисько та Юрій Регліс вирішили пройти всю територію країни босоніж і без грошей. Їхній маршрут починається в Ужгороді та закінчується в Харкові.

Туристи збираються пройти 2080 км. найбільш відомими місцями України.

"Останні шість років я більше подорожую, в перервах між роботою відвідав 28 країн Європи, Азії, Африки", - розповів Іван.

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Саме він уперше дізнався про можливість такого маршруту, а в Юрія з'явилась ідея пройти весь шлях босоніж.

Чоловіки зізнаються, що їм жодного разу не довелося ночувати просто неба – місцеві мешканці кожного села чи міста, де вони були, завжди запрошували їх до себе додому.

"Люди бачать, які ми класні, і що нас можна не боятися. Ми ночували навіть у школі та в сільській лікарні", - додав Онисько.

За їхніми словами, одного разу навіть вдалося заночувати в сільського голови.

У планах туристів була ще ночівля в мера Львова, Андрія Садового. Утім, Садовий відмовив їм у цьому.

Читайте також: Мінкультури Туреччини гарантує безпеку українських туристів

Зазначимо, що 27-річний Іван Онисько родом із села Сущин, що на Тернопільщині. Свого часу працював гідом та перекладачем з німецької мови. 29-річний Юрій Регліс працював PR-менеджером. Чоловіки познайомилися у Львові, де й вирішили розпочати незвичайну подорож країною.

Нагадаємо, за даними Всесвітньої організації туризму (UNWTO), Україна входить до десятки лідерів міжнародного туризму за кількістю відвідувань, посідає сьоме місце в 2008 році. Згідно з рейтингом Всесвітньої Організації Туризму, Україна займає восьме місце в світі за кількістю туристичних візитів. Країну щороку відвідують більше 20 мільйонів туристів.

Підготувала Марина Лонська