П'ятим керівником України буде жінка, яку перед тим влада буде переслідувати і посадить в тюрму - відома віщунка Ванга пророчила Надії Савченко пост президента.

"Це буде сильна і вольова жінка! Вона пройде через страшні випробування, але її чекає велике майбутнє. Вона здатна змінити історію України! Ім'я рятівниці буде Надія, і вона подарує надію мільйонам громадян! Недарма Україна - жіночого роду, і її зображують як жінку. Я вже говорила, що часто бачу світанок над Україною, а над світанком - жінку в білому світі", - розповідала Ванга про свої ведіння.

Щодо життя простих українців - Ванга передбачала, що після довгих труднощів люди, нарешті, заживуть дуже добре, оскільки для України повинні настати чудові часи.

Читайте також: Катування в'язнів приховують від ООН

Зазначимо, що Надія Савченко, яка повернулася в Україну, заявила, що готова стати президентом України.

Популярні новини зараз
Рано раділи: після незначного здешевлення ціни на яйця знову піднялися "Вже з лютого...": що допоможе Україні зламати ворога, позитивний прогноз по зіркам Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду
Показати ще

"Українці, а вам я президентом потрібна? Якщо скажете, що треба, то буду! Мені байдуже, як виконувати свій обов'язок перед українцями - на полі бою або в кріслі президента", - відповіла Савченко на питання про те, чи збирається вона балотуватися на пост глави держави.