Компанія Nikola займеться розробкою вантажівок на паливних елементах, повідомив Naked Science.

Новітній вантажний автомобіль буде містити воднево-електричний паливний елемент на 800 В. Нова система дасть вантажівці діапазон автономної роботи майже 2000 кілометрів.

Читайте також: Новітній водневий суперкар обійдеться у $2,5 мільйона (фото)

Звичайно, авто буде забезпечено екологічно чистим джерелом енергії, однак використання водневих паливних елементів створює проблеми клієнтам компанії. Головна проблема - відсутність інфраструктури необхідних заправних станцій.

Компанія Nikola планує вирішити цю проблему, взявши процес заправки вантажівок у свої руки. Для цього планується виробляти водень за допомогою сонячних ферм.

Популярні новини зараз
На українців чекає хвиля скорочень: безробіття розквітне з новою силою Розжарить до +30 і вище: після дощів прийде аномальне тепло Вигідні тарифи для пенсіонерів: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити
Показати ще

До 2020 року Nikola планує побудувати більше 50 водневих станцій, і збирається стати першою в світі компанією, яка буде виробляти і транспортувати енергію для споживачів, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.