Так звані "полтавські месники", які причетні до розбиття меморіальних дощок у Полтаві, отримали "гідну" відповідь на свої злодіяння. Група невідомих осіб заявила, що вони спіймали одного з цих "ватних месників", як їх прозвали в соцмережах. Про це повідомляє видання "Полтавщина".

В опублікованому відеозверненні невідомих осіб до влади Полтави, чоловік у балаклаві заявляє, що група патріотів спіймала одного з "полтавських месників". Ролик був опублікований на YouTube з аккаунту "Богдан Котляревський".

За словами невідомого, впійманий "месник" є колишнім "харківським партизаном", якого тепер відправлять в зону АТО і зроблять з нього раба.

Зазначимо, що так звані "харківські партизани" — це анонімна група людей, які діяли у 2014 році на території Харківської області і називали себе "Харьковский партизанский отряд им. И.Г. Старинова". Вони "прославились" тим, що оприлюднили фото документів українських військових, яких ніби-то знищили.

Читайте також: У Полтаві з'явилася група "ватних месників"

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч готова назвати ім'я переможця "Холостячки", обранець випадково "спалився": "Каблучка у руці"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Саме ці документи показали на відео і "патріоти", які заявили, що піймали одного з "месників-партизан".

Уважно переглянувши відео, впадає в око декылька фактыв. Анонім заявляє, що окрім документів, у затриманого був планшет з фотографіями розбитих меморіальних дощок. Однак, ні самого планшету, ні фотографій автори ролика не показали.

Придивившись до "замиленого" шеврону на руці чоловіка у балаклаві, можна помітити, що він дуже схожий на шеврон полку "Азов".

Крім того, як зазначило видання "Полтавщина", прізвище "Котляревський", яким підписане відео на YouTube, тривалий час використовувалося полтавськими членами організації "Автономних націонал-соціалістів". Вони використовували його як псевдонім при спілкуванні в соцмережах.

Як повідомляв сайт Знай.ua, у Полтаві з'явилася група "ватних месників", які здійснюють "акцію відплати" бійцям АТО, розбиваючи меморіальні дошки загиблим на Донбасі полтавцям.