Сніданок вважається найважливішим прийомом їжі, тому що саме в ранковий час людина повинна отримати достатню кількість вітамінів, мінералів і заряду бадьорості та енергії, щоб їх вистачило до кінця дня.

Вчені з університету Торонто, Канада, впевнені, що каша - це найідеальніший варіант сніданку для будь-кого. Саме вона допоможе прекрасно функціонувати людському організму. Про це повідомив портал "Новини Ю".

Каша на сніданок на 30% підвищує працездатність людини і прискорює обмін речовин.

Відомо, що на сніданок людина повинна отримувати в середньому 25% калорій добової норми. Забезпечити організм усім необхідним для продуктивної роботи можуть каші.

Читайте також: Квас рятує від депресії та ожиріння

Популярні новини зараз
Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Нагадуємо, морозиво і охолоджені молочні коктейлі, на думку експертів, можуть бути дуже небезпечними для організму людини, а іноді навіть привести до смерті.