Правдивість відомої тези про те, що не в грошах щастя, черговий раз довели вчені в ході одного зі своїх останніх досліджень.

Американські вчені з Університету Еморі та Університету Міннесоти проводили комплексні дослідження, в результаті чого отримали відповідну статистику, яка показує пряму залежність психологічного стану людини від її доходів.

В середньому люди з доходами до п'яти тисяч доларів в рік приділяють спілкуванню з рідними та друзями набагато більше часу, ніж люди з вкрай високими доходами (від 131 тисячі доларів в рік).

Читайте також: Більшість друзів – приховані вороги

У гонитві за прибутком багатії забувають про рідних та друзів, концентруються на своїй роботі, на собі особисто, що в результаті призводить до самотності.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Показати ще

Вчені вважають, що в силу обставин, які вони самі собі створюють, власна особистість для багатіїв стає однозначним і безумовним пріоритетом. Проблеми рідних, друзів, просто оточуючих їх людей відходять навіть не на другий, а на далекий план. Крім того, багатії, зазвичай, своїй роботі приділяють значно більше часу, ніж родині, адже вважають своє фінансове благополуччя основою душевного благополуччя. В чому і полягає їхня основна помилка. Шукаючи щастя в грошах, вони його не знаходять взагалі, залишаючись самотніми людьми.