Генштаб тільки сьогодні відреагував на скандал з харчуванням бійців АТО з військової частини А-1119 села Сальник Вінницької області. Прес-служба оборонного відомства повідомляє, що для розслідування резонансної справи створили спеціальну комісію.

Члени експертної групи не знайшли недоліків у харчуванні військових і не підтвердили їх слова про те, що картоплю, яку використовують для приготування їжі, привозять гнилу. Користувач Андрій Руденко опублікував на своєму каналі в Youtube відео, на якому видно, що на підносі в їдальні і в самому супі плавають черв'яки.

Таке помітили 5 січня. Значить, що новорічні ласощі для військових не вдалися. Супом з черв'яками годували військових ще в новорічну ніч. Цей випадок викликав резонанс в соціальних мережах.

"Пан Президенте, прем'єр-міністре і глава Міноборони, а тепер питання: куди ж йдуть гроші на забезпечення нашої армії і наших солдатів? Чому ті, хто повинен захищати нашу країну, страждають через недбалість і відмивання грошей чиновниками і вищим керівництвом?"- пише Андрій.

"Ось так ми опікуємося про наших героїв", - зазначає Володимир.

Популярні новини зараз
У севастопольській лікарні вирішили потравити щурів, а добили поранених окупантів Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

"І після цього ви хочете, щоб вони захищали нас на Донбасі. Не впевнений, що російський гумконвой привозить краще найманцям, але це ж не показник. Доки буде це продовжуватися", - обурюється Антоніна.

Читайте також: Бійцям АТО доводиться їздити в тамбурах поїздів за 200 гривень

Нагадаємо, що військові з військової частини в Миколаєві, яку перенесли після анексії Криму на материкову частину України, скаржилися, що продукти на кухню привозять в контейнерах, в яких багато тарганів.