Безвізовий режим з Росією означає, що на територію України можуть спокійно проїжджати кримінальний елементи з РФ, скоювати злочини і виїжджати назад. Введення візового режиму з країною-агресором призведе до позбавлення України від російського криміналу. Про це заявив політолог Кирило Сазонов.

"Свого часу в Київ приїхав один досвідчений кримінальник, якого затримали в квітні 2015 року. Він встиг згвалтувати і вбити в українській столиці двох жінок. Ще одна жертва вижила. На рахунку цього виродка п'ять вбивств жінок в РФ і три в Узбекистані. Чотири судимості - на свободу з російської зони вийшов в 2014 році. І приїхав в Україну. Паспорт є, віза не потрібна. Якби у нас з Росією був візовий режим, то людині з такою біографією жоден розсудливий співробітник консульства візу не дав би. І дві киянки були б живі. Так, 16 травня на Оболоні знайшли фрагменти тіла 25-річної дівчини. У вбивстві підозрюють ще одного гостя з Росії. Приїхав, вбив і втік назад в Росію", - повідомляє Сазонов в блозі на ресурсі Еспресо.

Експерт упевнений, що питання введення віз для росіян з метою в'їзду на територію України зараз актуальне як ніколи.

"Знай.ua" повідомляв, що голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував підняти питання про введення візового режиму з Росією.