Вкладники збанкрутілих банків можуть залишитися без своїх "кровних". Справа в тому, що у Фонду гарантування вкладів фізосіб більше немає коштів на виплати. За допомогою вирішили звернутися до уряду.

Така інформація випливає з проекту постанови Кабміну "Про забезпечення надання кредиту ФГВФО" і пояснювальної записки до нього.

Уже в найближчі дні він отримає 8 мільярдів гривень. У пояснювальній записці до проекту мовиться, що Фонд звернувся до уряду за грошима одразу з двох причин.

"По перше, з початку року обсяг коштів Фонду на виплати гарантованих депозитів скоротився на 70%. Друга причин – активи Фонду впали нижче критичної позначки в 2,5% від загального обсягу гарантованих депозитів в системі" , - йдеться у статті видання FinClub.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що частина українців втратить субсидії .

Популярні новини зараз
Пенсіонерів позбавлять надбавок: хто залишиться без виплат Батьки обурились зарплатами вчителів: діти вдома, контролювати неможливо Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Син дніпровського кримінального авторитета "Наріка" Єрмак Петровський відкрив стрілянину: у постраждалого 8 поранень
Показати ще