ВКонтакте відреагувала на ініціативу Шкіряка

поділитись
"Вконтакті" пояснили свою думку щодо пропозиції Шкіряка заборонити соцмережі в Україні

Представники соціальної мережі "Вконтакті" відреагували на пропозицію радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка заборонити в Україні соцмережі.

Про це повідомляє "Інформатор". Керівник комунікацій VK по Україні Владислав Леготкін неохоче говорив про ініціативу радника. Він пояснив, що будь-чиї ідеї та пропозиції вважають за краще не коментувати.

Читайте також: Соціальна мережа "Вконтакті" здає своїх користувачів спецслужбам

Прес-секретар запевнив, що соцмережа чітко слідує українському законодавству і дотримується всіх норм. "Вконтакті", за його словами, ніколи не вдавалася до цензури і, тим більше, не обмежувала свободу користувачів. У соцмережі лише борються з шахрайством і поширенням порнографії.

"ВКонтакті як майданчик для спілкування був і залишається в стороні від політики, тому і претензій до нас з приводу цього просто бути не може", - підсумував Леготкін.

Представники соцмережі "Однокласники" поки ніяк не відреагували на пропозицію Шкіряка.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк замахнувся на роботу соцмереж в Україні. Він заявив, що "Вконтакті" і "Однокласники" контролюються російськими спецслужбами.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Вконтакте, заборона соцмереж, соцмережі, Шкіряк
Вибір редакції, Попкорн
24.03.2018
У багатьох областях України ясна погода
0
0
19:14 24.03.2018
Українці зобов'язані укласти з медиками контракт
0
0
17:57 24.03.2018