Гострою проблемою в Києві залишається нестача дитячих садків, але київська влада перекладає відповідальність за це на будівельників.

Про це повідомляє "24 канал". Мешканці міста мають ставати в електронну чергу, щоб отримати довгоочікуване місце в дитячому садку. Дітей змушені тримати вдома, оскільки приватні садки коштують 5-7 тисяч і більшості не по кишені.

Найбільше дитячих садків не вистачає у мікрорайонах, де активно ведеться забудова. Найкритичніша ситуація — у Дарницькому районі. Тут на місце у дитсадку чекають 1570 дітей.

Чиновники обіцяють, що до кінця планують відкрити лише п'ять нових закладів у всьому Києві. Вони наголошують, що відповідальні за це й будівельні компанії. Оскільки будівельники обіцяли облаштувати належну інфраструктуру мешканцям. Крім цього, вони ще заборгували столичній владі понад 1,8 мільярда гривень. Чиновники наголошують, що за ці кошти можна звести приблизно вісім шкіл або 15 дитячих садочків.

Нагадаємо, орендувати житло в столиці дешево можна лише на Солом'янці - у всіх інших районах столиці оренда помешкань зросла. Пік росту цін припаде на кінець літа, коли до столиці повернуться на навчання студенти.