На столичній вулиці Дмитрівській, 60/19 у Шевченківському районі, будівельники знесли 100-річний будинок. Екскаватор і дві вантажівки, вивозять цеглу та інші залишки будинку, повідомляє "Gazeta.ua", інформує "Знай".

На місці знесеного будинку, планується побудувати 9-поверховий житловий будинок.

"Знесення будинку є законним. Вся дозвільна документація теж є. Історичної цінності будинок не має, відповідні довідки є. Людей виселили. Ми ще їх вивозили. Розселили в різних районах міста", - розповів представник ДСК (Домобудівний Комбінат).

За словами місцевих жителів в цьому будинку раніше знаходився овочевий магазин де продавали мало не найсмачніші солоні огірки і помідори (бочкові), а також яблука (називалися "мочені"). Також, тривалий час в будинку на першому поверсі була перукарня.

Згідно з розпорядженням Київської міської держадміністрації N 736 від 05.05.2004 про відселення жителів з аварійного житлового будинку на вул. Дмитрівській, 60/19 "А", "Б" у Шевченківському районі та надання дозволу на його знесення і будівництво нового житлового будинку, демонтаж почали тільки в 2016 році.

Читайте також: Під Києвом розлились хімічні відходи

"Дозволити Державному інвестиційно-будівельному госпрозрахунковому підприємству" Інвестбуд-3000 "знести будинок N 60/19 "А","Б"на вул. Дмитрівській після виконання пункту 1 цього розпорядження та дозвільної документації та його знесення в установленому порядку", - йдеться в розпорядженні затвердженим тодішнім мером столиці Олександром Омельченком.

Так виглядав архітектурний ансамбль цієї вулиці до початку варварської забудови.

Так вулиця виглядає зараз.

Варто відзначити, що в 1990-х - 2000-х роках Дмитрівська вулиця була забудована сучасними багатоповерховими житловими будинками і фактично до 2015 року втратила історичний архітектурний ансамбль.