Влада взялася за нижню білизну киян

поділитись
Київська влада розробляють новий статут міста одна з частин якого торкнеться публічного простору та благоустрою столиці.

Міська влада хоче заборонити засклення балконів, непередбачене архітектурою будівлі. Також під заборону може потрапити і вивішування білизни для сушки на балконах на рівні вище бортика, повідомляє "Страна", інформує "Знай".

Однак, повної заборони на сушку білизни не буде, городян попросять опускати білизняні мотузки до рівня нижче відкритої частини, щоб з вулиці цього не було видно. Забудовників зобов'яжуть передбачати спеціальні місця для кондиціонерів в новобудовах, а також розроблять правила їх розміщення на старих будинках, наприклад з внутрішньої сторони а не на фасаді.

Чинний статут Києва не відповідає сучасним міським реаліям, тому що він був розроблений ще в 90-х роках минулого століття. Про це розповів заступник голови Київської міської держадміністрації Олексій Резніков.

Читайте також: У столиці з'явилися фальшиві валютні обмінники

Розділ статуту міста про публічний простір повинен в першу чергу зберегти історичну та культурну частину міста, заявив директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко. Однак змушувати виконувати майбутні приписи нового статуту виключно штрафами марно, необхідно використовувати і заохочення для городян, заявив експерт.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
білизна, балкони, заборона, Київ
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018
Невідомий з вибухонебезпечними речовинами прямував до центру Києва
0
0
13:31 22.03.2018