Президент "Пескари" хоче залишити посаду президента клубу.

Під гнів радикальних уболівальників в Італії потрапив президент і власник футбольного клубу "Пескара" Даніелє Себастьяні. Невідомі зламали його гараж та підпалили дві машини, повідомляє Football-Italia.

Після підпалу машин сусіди викликали "пожежників", однак врятувати автомобілі не вдалося - вони згоріли повністю. Президента "Пескари" після події викликали в поліцію для дачі показань. Підпали автомобілей - не перша погроза на адресу власника клубу.

Раніше невідомі підпалили його будинок, Себастьяні вже заявив у пресі, що незабаром покине посаду президента клубу.

Очевидно, напади та погрози власнику "Пескари" надходять від розгніваних ультрас клубу, оскільки в нинішньому сезоні команда виступає вкрай невдало і займає останнє місце в Серії А після 23 зіграних матчів.

Популярні новини зараз
Ухилянтів за кордоном попередили: ТЦК нікого не забуло Борги перед ТЦК: яке майно заберуть в ухилянтів "Останній місяць війни": астролог назвав можливу дату завершення бойових дій "Ощадбанк" попередив клієнтів: хто втратить доступ до своїх рахунків
Показати ще

Більше цікавих спортивних новин на порталі GAMEBET.NEWS