До початку пляжного сезону планують відкрити дев'ять пляжів. Також у місті запрацюють 18 зон відпочинку біля води. Наразі триває їх активне облаштування.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. Загалом під час весняних суботників зібрали та вивезли майже 300 кубометрів сміття, відремонтували лави для відпочинку. Крім того, встановили контейнери й урни для сміття, тапчани, а також кабінки для перевдягання. З'явились й питні фонтанчики.

Проведення капітального ремонту заплановано на пляжах "Венеція", "Вербний", "Дитячий", "Пуща-Водиця", "Райдуга", "Передмістна Слобідка", "Молодіжний", "Центральний", а також у зонах відпочинку "Тельбін", "Наталка", "Святошино".

Читайте також: 16 кроків, які наблизять літо

Поки служби проводять дезінфекцію та промивання водопровідної мережі, питних фонтанчиків. Також на пляжах та зонах відпочинку передбачено встановлення 18 рятувальних постів. Їх укомплектують необхідним спец обладнанням.

Популярні новини зараз

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Нагадаємо, про якість пляжів можна буде дізнатися за кольором прапорців, які будуть встановлені на їх території на вишках. Якщо на пляжі дозволено купатися, то там встановлять зелений або жовтий прапори ,а коли заборонено - червоного кольору. Купальний сезон триватиме до 15 вересня.