До початку пляжного сезону планують відкрити дев'ять пляжів. Також у місті запрацюють 18 зон відпочинку біля води. Наразі триває їх активне облаштування.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. Загалом під час весняних суботників зібрали та вивезли майже 300 кубометрів сміття, відремонтували лави для відпочинку. Крім того, встановили контейнери й урни для сміття, тапчани, а також кабінки для перевдягання. З'явились й питні фонтанчики.

Проведення капітального ремонту заплановано на пляжах "Венеція", "Вербний", "Дитячий", "Пуща-Водиця", "Райдуга", "Передмістна Слобідка", "Молодіжний", "Центральний", а також у зонах відпочинку "Тельбін", "Наталка", "Святошино".

Читайте також: 16 кроків, які наблизять літо

Поки служби проводять дезінфекцію та промивання водопровідної мережі, питних фонтанчиків. Також на пляжах та зонах відпочинку передбачено встановлення 18 рятувальних постів. Їх укомплектують необхідним спец обладнанням.

Популярні новини зараз
Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Нагадаємо, про якість пляжів можна буде дізнатися за кольором прапорців, які будуть встановлені на їх території на вишках. Якщо на пляжі дозволено купатися, то там встановлять зелений або жовтий прапори ,а коли заборонено - червоного кольору. Купальний сезон триватиме до 15 вересня.