До початку пляжного сезону планують відкрити дев'ять пляжів. Також у місті запрацюють 18 зон відпочинку біля води. Наразі триває їх активне облаштування.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. Загалом під час весняних суботників зібрали та вивезли майже 300 кубометрів сміття, відремонтували лави для відпочинку. Крім того, встановили контейнери й урни для сміття, тапчани, а також кабінки для перевдягання. З'явились й питні фонтанчики.

Проведення капітального ремонту заплановано на пляжах "Венеція", "Вербний", "Дитячий", "Пуща-Водиця", "Райдуга", "Передмістна Слобідка", "Молодіжний", "Центральний", а також у зонах відпочинку "Тельбін", "Наталка", "Святошино".

Читайте також: 16 кроків, які наблизять літо

Поки служби проводять дезінфекцію та промивання водопровідної мережі, питних фонтанчиків. Також на пляжах та зонах відпочинку передбачено встановлення 18 рятувальних постів. Їх укомплектують необхідним спец обладнанням.

Популярні новини зараз
Платитимете не 2,64 гривні, а 1,05 за кіловат: українцям пропонують унікальну можливість економії на комуналці На ці картки пенсія не прийде: у ПФУ розповіли, як не залишитись без виплат Електроенергія по 2,64 грн – це майже задарма: українців приголомшили майбутнім тарифом 3600 грн зайвими не будуть: пенсіонерам пропонують матеріальну підтримку
Показати ще

Нагадаємо, про якість пляжів можна буде дізнатися за кольором прапорців, які будуть встановлені на їх території на вишках. Якщо на пляжі дозволено купатися, то там встановлять зелений або жовтий прапори ,а коли заборонено - червоного кольору. Купальний сезон триватиме до 15 вересня.