Минулої ночі невідомий повідомив про мінування літака в аеропорту Харкова, в результаті чого рейс до Стамбула був скасований.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП в Харківській області.

"Сьогодні о 03:30 в адміністрацію аеропорту подзвонив невідомий і заявив про наявність вибухівки в одному з літаків", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що для перевірки інформації на місце події негайно виїхало керівництво Головного управління Національної поліції в Харківській області, районного відділення поліції, вибухотехнічна служба і слідчо-оперативна група.

Читайте також: Одеський аеропорт через борги зупинив обслуговування рейсів російської "Трансаеро"

Популярні новини зараз
Без світла сидітимемо годинами: українцям знову повертають графіки відключень Пенсіонерам доплатять по 800 гривень: кому збільшать пенсію Нові правила отримання допомоги: кому виплатять 15 тисяч гривень "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Показати ще

Було евакуйовано 128 пасажирів рейсу. Правоохоронці провели перевірку повідомлення про замінування літака. Ніяких вибухових речовин виявлено не було. Літак рейсом Харків-Стамбул вилетів за маршрутом в 8.30 ранку. Зараз аеропорт працює в штатному режимі.

Правоохоронці вживають заходів для встановлення особи, яка зробила неправдиве повідомлення про замінування.