Водії масово обманюють камери на дорогах

поділитись
Спеціаліст в області автомобільних технологій Євген Муджирі заявляє, що система фіксації порушень правил дорожнього руху технологічно недосконала

Встановлені камери на автошляхах України, якими фіксуються порушення правил дорожнього руху, є неефективними, оскільки водії вже навчились їх обманювати і на обслуговування таких камер потрібно велику кількість людського ресурсу.

На думку спеціаліста в області автомобільних технологій Євгена Муджирі, існуючу систему порушень ПДР потрібно терміново вдосконалювати, оскільки водії дуже швидко навчаться обманювати її, тому за роботою камери мають слідкувати ще й працівники, щоб бачити де її промахи, а на сьогодні їх не достатньо.

"Зараз над трьома камерами працює 15 людей - по п'ять людей на камеру. Уявіть собі, скільки потрібно буде людей, щоб обробити, наприклад, кілька тисяч камер, як вони планують поставити", - повідомив Муджирі для Голосу столиці.

Читати також: Чорновіл висміяв Савченко за брехливу біографію

На думку спеціаліста, середній штраф за порушення правил дорожнього руху коливається в межах 500 грн., тому дуже важливо зрозуміти, який обсяг інформації , що надходить із камер на дорогах можна кваліфіковано опрацювати.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що за 6 годин роботи таких камер зафіксували порушень на 3 млн. гривень.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
автомобілі, Водії, камери на дорогах
Росія доставила на окупований півострів турбіни Siemens з порушенням міжнародних санкцій
0
0
23:32 22.03.2018
Під час бійки у Богдана випав і розбився мобільний телефон
0
0
22:31 22.03.2018
Військові кінчали життя самогубством через пережитого
0
0
22:21 22.03.2018