Радісна, але поки офіційно не підтверджена новина з'явилася для поодиноких власників смартфонів на операційній системі Windows. Довгоочікувану десяту версію системи вони можуть отримати вже у цьому місяці.

International Business Times пише, що мексиканське відділення Microsoft вже підготувало усе необхідне для релізу "Десятки". Про це попередив працівник компанії на сторінці у Facebook, але сама корпорації жодних коментарів не дає.

Відомо, що масштабний апгрейд має відбутися 29 лютого. Завантажити Windows 10 зможуть власники смартфонів Lumia 430, 435, 532, 535, 540, 635, 640, 640 XL, 735, 830 та 930. Компанія повідомляла про оновлення гаджетів ще після випуску "Десятки" на комп'ютери, але постійно переносила реліз. Однак в в офіційних заявах говорили про перший квартал цього року.

Зазначимо, що у Microsoft вирішили зупинити розробку смартфонів Lumia та операційної системи Windows Mobile. Цей проект виявився не надто вдалим. Зараз компанія хоче зосередитись на створенні мобільної версії планшетів Surface, які користуються попитом.

Читайте також: Google Translate поповнили 13 новими мовами

Популярні новини зараз

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

На дні древнього озера вчені виявили пернатих чудовиськ, чекали на людей мільйони років: неймовірні кадри

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Показати ще

Нещодавно власники смартфонів на Windows відчули справжню зраду. Microsoft випустила додаток для селфі, який доступний тільки для iPhone та iPad. Розробники вирішили, що він не потрібен своїм клієнтам.