World Of Tanks показали Другу світову у окулярах віртуальної реальності

поділитись
Побачити Другу світову війну на власні очі у окулярах доповненої реальності пропонують розробники популярної відеогри World Of Tanks. Відео, подробиці

Розробники World Of Tanks презентували відер до Дня перемоги та Дня пам'яті. Стрічка під назвою "Війна говорить однією мовою" створена для VR окулярів та перегляду у режимі 360 градусів.

Завдяки проекту можна відчути атмосферу Другої світової. А яскраві панорамні ефекти та живі зйомки від Wargaming дозволяють зсередини оцінити події. До того ж, подібна технологія для опису історичних подій використовується чи не вперше.

Сюжет заснували на спогадах ветеранів війни, які особисто брали участь у бойових діях. У зйомках використали справжню бронетехніку, костюми військових, а під час підготовки фільму, автори відвідали чотири країни, серед яких - Америка, Англія, Білорусь і Росія.

Читайте також: Поляки покажуть киянам реальний Чорнобиль (відео)

Три танкісти стали головними героями незвичайного фільму: колишній генерал Олександр Фень, американець Том Сейтор, що воював у Німеччині, Чехословаччині та Бельгії. Ще один із ветеранів - Девід Рендер - брав участь у Висадці в Нормандії ("Шервудські рейнджери"). Цікаво, що він почав командувати екіпажем танку у доволі юному віці - у 19 років.

Нагадаємо, нещодавно у Києві презентували польський проект, який дозволяє всім охочим побувати у Чорнобилі, не покидаючи межі міста. Команда айтішників із The Farm 51 зробили віртуальний тур у зоні відчуження, який демонструють крізь спеціальні окуляри доповненої реальності 360, такі як Окулус, Morpheus, HTC Vive.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
360, Wargaming, World of Tanks, віртуальний тур, ветерани, доповнена реальність, друга світова, перемога, танчики
Девайс володіє цифровою технологією термостата і може забезпечити точне регулювання температури ±1 °C
0
0
22:18 19.08.2018
Цей месенджер буде вбудований в телефон автоматично
0
0
17:17 19.08.2018
Нова Motorola виглядає, як копія iPhone X
0
0
13:42 19.08.2018
Мережа стане для вас іще доступнішою
0
0
00:45 19.08.2018
Найчастіше соціальна платформа давала збої в країнах Євросоюзу, Таїланді, Катарі, США і Росії
0
0
22:34 17.08.2018