Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк планує карати посадовців, які небудуть виконувати доручення уряду щодо гарантування цивільної безпеки населення.

Він заявив про це під час селекторної наради Державної комісії з надзвичайних ситуацій.

Яценюк звернувся з проханням до голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського з вимогою узагальнити та надати Кабінету міністрів інформацію про перевірки та облаштувань бомбосховищ, які знаходяться у областях. Також Яценюк просив перевірити ситуацію з фінансування та придбання лікарських засобів та медичних препаратів.

"Я прошу вас узагальнити інформацію і внести на розгляд уряду питання про дисциплінарну відповідальність посадових осіб, винних у невиконанні доручень уряду щодо цивільного захисту громадян і посиленої боротьби з терористичною загрозою – аж до звільнення з займаних посад", - додав прем'єр.

Яценюк наголосов, що ситуація на сході залишається складною, а російські терористичні війська не мають наміру відступати на даному етапі. Він сказав, що наразі від усіх потрібна дисципліна та відповідальність.

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Інтимні моменти принца Чарльза і принцеси Діани зворушили британців: "Все чого вона коли-небудь хотіла..."

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

"Міноборони та Генштаб повинні привести ЗСУ у повну бойову готовність, від ДСНС та обласних держадміністрацій потрібен цивільний захист, від СБУ – боротьба з тероризмом", - наголосив прем'єр.

Голова ДСНС, у свою чергу, повідомив, що на даний момент службою здійснена перевірка 72% бомбосховищ загалом по країні.