Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк планує карати посадовців, які небудуть виконувати доручення уряду щодо гарантування цивільної безпеки населення.

Він заявив про це під час селекторної наради Державної комісії з надзвичайних ситуацій.

Яценюк звернувся з проханням до голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського з вимогою узагальнити та надати Кабінету міністрів інформацію про перевірки та облаштувань бомбосховищ, які знаходяться у областях. Також Яценюк просив перевірити ситуацію з фінансування та придбання лікарських засобів та медичних препаратів.

"Я прошу вас узагальнити інформацію і внести на розгляд уряду питання про дисциплінарну відповідальність посадових осіб, винних у невиконанні доручень уряду щодо цивільного захисту громадян і посиленої боротьби з терористичною загрозою – аж до звільнення з займаних посад", - додав прем'єр.

Яценюк наголосов, що ситуація на сході залишається складною, а російські терористичні війська не мають наміру відступати на даному етапі. Він сказав, що наразі від усіх потрібна дисципліна та відповідальність.

Популярні новини зараз

Зеленський опинився в центрі скандалу після поста в соціальній мережі: "Є один мінус..."

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

Пенсія в один дотик: що ПФУ готує для громадян у 2020 році

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

"Міноборони та Генштаб повинні привести ЗСУ у повну бойову готовність, від ДСНС та обласних держадміністрацій потрібен цивільний захист, від СБУ – боротьба з тероризмом", - наголосив прем'єр.

Голова ДСНС, у свою чергу, повідомив, що на даний момент службою здійснена перевірка 72% бомбосховищ загалом по країні.