Автор роману "50 відтінків сірого", Еріка Леонард, більш відома під псевдонімом Е. Л. Джеймс, створила нову колекцію білизни. На таку ідею її надихнув образ головної героїні фільму - Анастейші Стіл.

Про це повідомляє The Sun.

За словами Еріки, колекція розділена на шість ліній, кожна з яких натхненна різними етапами відносин головних героїв.

"Я черпала натхнення в колекціях Coco de Mer, коли писала 50 відтінків сірого. Я навіть відвідувала бутики марки в Лондоні в рамках свого дослідження. Колекція білизни "На 50 відтінків темніше" дійсно схожа на сексуальне пробудження Анастейші. Вона розкішна, провокаційна і елегантно-еротична ", - говорить Еріка Леонард.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що трейлер другої частини еротичної мелодрами "50 відтінків сірого" б'є рекорди за кількістю переглядів.

Популярні новини зараз
Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами На горизонті квітнева "індексація": кому ще оновлять пенсійні виплати Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Показати ще