В мережу виклали зворушливий відеоролик, на якому сімейство собак породи хаскі копіюють поведінку немовляти, який ще не вміє самостійно ходити. Два дорослих хаскі лягли на підлогу і намагаються повтори дії 8 - місячного хлопчика. Немовля не може зрозуміти, чому собаки за ним повзуть і постійно здивовано оглядається. Зрештою, собаки добрались до хлопчика. Одному із них така процедура навіть дуже сподобалась.

Нагадаємо, раніше в мережу виклали відеоролик, на якому хаскі, полюючи за мишею, через необережність застряг в старому напіврозваленому кріслі. Він просунув голову в сидіння крісла, а витягнути назад її не зміг. Господар, який прийшов йому на допомогу довго сміявся та, зрештою, звільнив із пасткти свого вихованця.

Читати також:Тварини, які прагнуть до тепла (фото)

Як відомо, собаки породи хаски дуже люблять дітей. Випадки, коли б ці собаки напали на дітей, досі невідомі. Вони залюбки терпітимуть всі вибрики малюків і можуть їх покатати на санчатах.

Популярні новини зараз
З ознаками сп'яніння під час комендантської: скандальний генерал Сергій Мул відмовився від алкотесту і нахамив патрульним Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще