Відео, на якому іноземні громадяни розпивають самогон, підриває користувачів мережі. На ролику троє завсідників при добрій закусці, серед якої квашена капуста та помідори, шпроти, солені та мариновані огірки, на трьох розпили майже літр самогону.

Ролик яскраво демонструє всі три стадії оп'яніння: спочатку молоді люди стали більш комунікабельними і пили просто "за здоров'я", а їхні обличчя розчервонілись, потім вони дружньо вже намагалися заспівати пісню, хоча виходило в них це абияк, а в кінці відео вони вже разом підносили келихи за своїх рідних та майже породичались.

Читати також: З наступного року горілка коштуватиме 90 гривень

Традиційно, у всіх викликало здивування, чому самогон так швидко закінчився і чи випитого буде достатньо. Двоє іноземців ділились кумедними історіями про те, що за кордоном майже не вміють пити самогон, тим паче – в таких кількостях. Приміром, один із іноземців розповів, що його приятель після випитого самогону впав на підлогу і там заснув.

Нагадаємо, в Європі розпивання алкоголю в великих кількостях є непопулярним, як, приміром, в Росії. Після 1-2 літрів горілки росіянин може самостійно рухатись і ще досить жваво мислити, а для європейця така доза спиртного може бути летальною.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще