Як коня в діловий костюм одягли (фото)

поділитись
У Великобританії на Челтемському фестивалі показали коня в твідовому костюмі. На коневі на прізвисько Морістед були одягнуті штани, піджак, жилетка, сорочка, краватка і кепка

[gallery]

На кінному фестивалі у Великобританії коня вирішили вдягти в типовий для всіх англійців твідовий діловий костюм та кепку, щоб продемонструвати, що навіть коні вміють бути патріотичними. Про це пише gazeta.ua.

Відтак, тварину на прізвисько Морістед, одягли в клітчастий піджак, штани, білу сорочку, желетку та навіть одягли йому краватку. Завершувала модну композицію твідова кепка. Фотосесію провели у супроводі 20-кратного чемпіона зі скачок Ентоні Маккойа.

Читати також: Україна на другому місці за кількістю котів на людину

Організатори задуму повідомляють, що Морістед став єдиним конем, який дозволив себе так одягнути, на відміну від інших підопічних, котрі бились копитами та не розуміли, що з ними хочуть зробити. Морістед був спокійний, врівноважений та дуже обережний, як і личить всім англійцям.

Повідомляється, що за пошиття такого костюму взялися послідовники модного дизайнера Олександра Маккуїна. На створення костюму пішло 18 метрів тканини, чого б вистачило на десяток аналогічних ділових чоловічих костюмів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Англія, діловий костюм, кінь
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018
Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи
0
0
00:31 18.03.2018