Експерт в ранньому розвитку та освіті Юлія Демиденко рас сказала, на що ж потрібно звернути увагу при виборі дошкільного закладу. Про це пишуть на форумі "mamaclub.ua".
1. Благоустрій території дитячого садка
Потрібно прйити з дитиною "на розвідку" під час щоденних прогулянок. Оцініть територію установи, безпеку, доглянутість території, і подивіться де і чим може займатися ваша дитина під час. Також, зверніть увагу на поведінку вихователів - чи уважно відносяться до дітей?
2. Безпека дітей і території
Зверніть увагу на охорону. Охоронна служба повинна не тільки забезпечувати безпеку дітей, а й на вигляд викликати розташування батьків і малюків.

3. Інтер'єр дитячого садка

Подивіться в які кольори пофарбовані стіни, що на них намальовано. Варто пам'ятати, що яскраві тони збуждують нервову систему. Придивіться до зручності і травмобезпеці приміщення.

4. Рівень санітарних норм

Озирніться: наскільки чисто, і свіжо в приміщенні, яке повітря, температура, запахи?

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

5. Освіта і напрямок на розкриття потенціалу малюка

Чим організованіше, більш продумано і більш насиченим простір, тим краще воно задіє і стимулює всі органи чуття дитини і викликає більше інтересу до навчання. Урок повинен сприяти мисленню дитини, пошуку самостійних відповідей, аналізу та виправлення своїх помилок

6. Підхід до навчання

Запитайте, як планується і проводиться урок, які дії вихователя, якщо дитині нудно, і він неуважний? Садки з викладанням іноземною мовою хороші, якщо:

- Ви збираєтеся їхати з країни;

- В сім'ї один з батьків каже вільно на мові, що вивчається;

В інших випадках краще віддати перевагу закладу з рідним для дитини мовою.

7. Професійність вихователів

Оцініть, як виглядають, наскільки доглянуті і охайні вихователі. Чи відносяться вони з повагою до дітей?

Читайте також: Дівчинка принесла в дитячий садок наркотики і нагодувала подруг

8. Виховна методика дитячого садка

У хороших дитячих садах основою освіти є одна з відомих виховних методик (Монтессорі, Нікітіних, Домана та ін.). Кожна з них орієнтується на певну сторону розвитку дитини. Вибирайте дитсадок з методикою, яка підходить саме Вашій дитині.

9. Організація оздоровчої роботи в дитячому садку

Діти дуже активні, але для них важливий баланс навантажень. Наявність спортзалу / студії, басейна буде хорошим плюсом для здоров'я дитини.

10. Вимоги та увагу до дитячого меню

Дуже важливо знати в яких умовах доставляють і готують продукти, збалансованість харчування, вміст консервантів, Запитайте дозволу зайти на кухню. Подивіться на персонал і дотримання правил гігієни