Якщо язик, періодично є нашим ворогом, який вміє майстерно брехати, то погляд-це перший показник правди і поведінки співрозмовника. Мова тіла не бреше і той, хто хоч трохи в цьому розбирається може легко розрізнити по погляду правду від брехні. Знання в цьому напрямку, особливо допомагають чоловікові і жінці зрозуміти справжні наміри.

Як стверджують психологи, якщо при розмові зоровий контакт триває менше чотирьох секунд це означає що співрозмовник не зацікавлений в вас.

Читайте також: У продаж надійде лялька хлопчик-дівчинка

Якщо контакт триває більше восьми секунд, значить ваш співрозмовник захоплений вами і має намір продовжити подальше знайомство. Начитані люди в цій області знають про подібні прийоми і всіляко намагаються контролювати свій погляд, щоб не видавати себе, але при сильній зацікавленості мова тіла видає себе.

Перші висновки, які можна зробити при зоровому контакті зі співрозмовником:

Популярні новини зараз

Харківський супермаркет попався на афері з "чорною п'ятницею": "Три копійки - це знижка?"

Яйця категорично не можна зберігати в холодильнику: чим це загрожує

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

Якщо зоровий контакт приємний і невимушений це говорить про те, що співрозмовник проявляє до вас інтерес, він заінтригований і бажає далі розвивати події.

Якщо зацікавлена ​​сторона "свердлить" поглядом на відстані, але при цьому не робить ніяких дій це може означати, що людина сильно закомплексована або соромиться. Зацікавлена ​​сторона може бути зайнята в цей момент і тому не йде на наближений контакт, а можливо його або її пасія знаходиться в колі друзів, що часто стримує людини підійти і познайомитися. Іноді чоловіки люблять дражнити жінок, подаючи на відстані знаки уваги але не робить ніяких поспішних дій. Жінкам краще набратися сміливості і підійти першою, але часто слабка стать не наважується, оскільки багато жінок вважають, що саме чоловік повинен її добиватися. Часто через подібні принципів жінки втрачають шанс отримати нове знайомство.

Сильна посмішка, бігають очі, викликають жести, часто з сексуальним підтекстом, красномовно говорять про те, що чоловік бажає пікантного продовження. Слідкуйте за своїм співрозмовником, можливо він дає натяки тільки сексуального характеру.

Якщо говорити про жінок, які мають сильно розвиненою інтуїцією, але іноді можуть не розуміти мову погляду, то в цьому випадку краще довіряти своєму внутрішньому голосу та діяти.

Раніше, портал "Знай.ua" розповів про дослідження вчених, які виявили що, пані частіше повідомляють свої номери, фліртуючим з ними чоловікам, в сонячні дні на противагу похмурим. Дослідники вважають, що або настрій всіх людей в сонячні дні підвищуєься, або при гарній погоді ростуть здібності чоловіків до флірту.