Російський співак Григорій Лепс влаштував пишну вечірку з нагоди 5-річчя свого однойменного продюсерського центру. Гостями стали зірки Росії, а також співачки з України Світлана Лобода і Аліна Гросу.

Про гучний захід повідомили російські ЗМІ.

Привітати музиканта зібралися його не менш відомі колеги, серед них естрадний співак Микола Басков, популярний репер Тіматі, Катя Лель, Юрій Ніколаєв, співачка Глюкоза і багато інших. Також серед гостей були помічені і українські зірки: в золотому платті з'явилась 21-річна Аліна Гросу і поп-діва Світлана Лобода.

Гості провели час за дегустацією страв японської кухні і різних напоїв. У самому розпалі вечірки Світлана Лобода порадувала гостей своїм виступом на сцені.

Як повідомляв "Знай.ua", Лобода показала спокусливі танці.

Популярні новини зараз
Дату зимових канікул буде змінено: до чого готуватись батькам і школярам До 7 годин без світла: українцям приготували графіки відключень На українців натравлять колекторів: за комунальних боржників візьмуться всерйоз "Навчання перетворилося на каторгу": які помилки вбивають інтерес до школи
Показати ще