Кожен власник смартфона часто стикався з проблемою, коли заряд батареї сідає у найбільш непідходящий момент. Щоб зекономити на електроенергії та уникнути неприємних ситуацій, достатньо користуватися 7 додатками для телефону, які допоможуть заощадити заряд акумулятора.

Читайте також: Китайські вчителі змушують дітей бити смартфони (відео)

1. Amplify Battery Extender

У смартфоні на фоновому режимі можуть працювати десятки різних програм. Додаток може заборонити програмам автоматичний запуск і заблокувати непотрібні системні сервіси. Цим самим заощадити час роботи пристрою без підзарядки.

2. Battery Doctor

Додаток має велику кнопку, що дозволяє швидко відключити ресурси, які розряджають акумулятор. Є можливість очищення кешу системи; перегляду докладної статистики використання батареї та перемикання профілів за розкладом Він допомагає правильно заряджати смартфон — починати і закінчувати зарядку в оптимальний час.

3. Battery Saver

Battery Saver зберігає енергію за рахунок обмеження частоти процесора. Користувач має лише вказати, наскільки відсотків хочете продовжити життя свого гаджета.

4. DU Battery Saver

Безкоштовний додаток вміє змушувати спати фонові процеси, і показувати докладну статистику використання ресурсів акумулятора, перемикати профілі економії енергії. Додаток сканує пам'ять на предмет наявності сервісів, які споживають занадто багато енергії, і припиняє їх роботу.

5. Greenify

Спеціальна технологія, яка дозволяє приспати встановлені програми, щоб вони не споживали енергію акумулятора. При цьому вони залишаються цілком працездатними і їх можна використати у будь-який момент. Недолік у Greenify — для використання більшості функцій цього додатка потрібно root-доступ.

6. GSam Battery Monitor

Дозволяє встановити тотальний контроль за використанням батареї. Ця програма надасть вам повну інформацію про всіх споживачах енергії, на підставі якої ви зможете прийняти заходи.

7. Servicely

Servicely допоможе вам впоратися з тими програмами, фонові служби яких постійно будять процесор і даремно витрачають енергію батареї. Servicely працює у фоновому режимі і через визначені вами проміжки часу перевіряє список працюючих процесів і сервісів. Якщо знаходить ті, що внесені в блокувальний список, то вимикає їх.