Європейські чиновники днями ухвалили план щодо надання Україні безвізового режиму, проект якого винесуть на голосування вже наприкінці цього місяця. Експерти припускають, що тристоронні переговори також мають суттєві ризики для держави.

Про це повідомляє "Сегодня".

На думку аналітика аналітик інституту світової політики Дарини Гайдай, представники Євросоюзу візьмуть під суворий контроль політичну ситуацію, адже на даний час залишаються не вирішеними кілька базових питань,які є основними умовами для відміни віз. Серед них – припинення корупційних скандалів, а також проведення ключових реформ (пенсійної та земельної).

Так званий пост-моніторинг буде направлений на відстеження боротьби із злочинністю, а також дискримінацією у суспільстві.

Сповільнює процес також процедура механізму припинення, з якою виступила Франція, до прийняття якого точні строки запровадження безвізу неможливі.

Популярні новини зараз

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Існує також ймовірність того, що саме французька сторона проти такої лояльності до України, адже побоюється, що наступною у переліку стане Туреччина.

У МЗС з цього приводу дають більш оптимістичні прогнози: зокрема, посилаючись на те, що Швейцарія вже погодилася скасувати ряд обмежень на в'їзд.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що представники Європарламенту запевнили, що запровадження безвізового режиму для України стане істотним кроком на шляху до проведення реформ в державі.