Американські медики назвали 4 вакцини, які обов'язково потрібно зробити будь-якої жінки, яка піклується про своє здоров'я, повідомляє "medikforum.ru".

Правець, дифтерія і коклюш

Щеплення від дитячої хвороби коклюш в дорослому віці необхідно робити щоб захистити не тільки себе, але і дітей, які вас оточують.

Оперізуючий лишай

Експерти стверджують, що якщо нам пощастить дожити до 80 років, то половина з нас обов'язково зіткнеться з оперізувальний лишай. Біль під час висипань на тілі може бути виснажливою і навіть призводить до думок про евтаназію, так як ліки, призначені для боротьби з больовими відчуттями, мають масу побічних ефектів.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Читайте також: МОЗ забезпечить дітей довгоочікуваними вакцинами

Папіломавірус людини

Дуже корисна для здоров'я вакцинація. Вона істотно знижує ризик розвитку раку шийки матки, раку кишечника і пухлин порожнини рота. Крім того, якщо жінка вже перемогли рак шийки матки, то вакцина різко зменшує ймовірність рецидиву. Ніякого граничного віку для проведення щеплення не існує, тому поспілкуйтеся на цю тему зі своїм лікарем.

Пневмонія і грип

Ця комбінація хвороб є шостою найбільш поширеною причиною смертності жителів США і Канади. Вакцина є найкращим засобом захисту від цієї хвороби, так як вона значно знижує не тільки ризик зараження, але і небезпека передачі цієї хвороби іншим людям. А недавно дослідники з'ясували, що вакцина від пневмонії також зменшує небезпеку і інших хвороб на кшталт інфарктів.