Правоохоронці часто звертаються до технології розпізнавання осіб в своїй роботі. Вони використовують сканування фотографій чи відео для впізнання облич людей. Потім їх порівнюють з базою даних. Але фахівці Департаменту токійській поліції пішли далі і почали робити повноцінні 3D-знімки затриманих.

Сенс проекту в тому, що об'ємна фотографія дозволить значно швидше і ефективніше впізнати злочинця. Розпізнаванню не завадять навіть об'єкти, які частково приховують його обличчя ¬- маски або головні убори. 3D-камери розмістять в 102 відділеннях міліції в регіоні. Вся база даних буде зберігається в центральному поліцейському департаменті.

Читайте також: На 3D-принтері надрукували напівавтоматичну зброю (відео)

"Так як це дозволить нам пізнавати підозрюваних набагато швидше і точніше, ми очікуємо серйозного приросту кількості арештів", - розповів офіцер токійській поліції.

Особа затриманого фотографуватимуть з трьох ракурсів. Потім створять деталізовану 3D-модель. Поліцейські зможуть обертати фотографії осіб злочинців в спеціальному редакторі, щоб вибрати найбільш підходящий кут для порівняння з записами на камерах.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Легендарні карпатські мольфари передбачили майбутнє України краще за Вангу: вже почало збуватися....

Показати ще