Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош переніс 6-годинну операцію на ліктьовому суглобі правої руки.

"Відійшов від семигодинного наркозу, намагаюсь формулювати свої думки", - за допомогою когось із помічників написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Оперувала його україно-ізраїльська бригада лікарів і медсестер. У організації лікування допоміг заступники голови Дніпропетровської обладміністрації Геннадій Корбан і Святослав Олійник та нардеп-дніпропетровець Борис Філатов.

Ярош подякував лікарям і друзям за підтримку.

"Пишу це, усвідомлюючи, як різні шакали відразу же завиють про "агентуру Моссада", "міжнародний заговор", "проект Коломойського" тощо. Ну, що ж, шакали скавулять, а караван іде", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Ніна Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

Лідер ПС подякував за підтримку Андрію Парубію, Валентину Наливайченку, Володимиру Гройсману тв. Іншим за моральну підтримку.

"Процес загоєння ран займе ще деякий час. Але тепер я точно знаю, що зможу повернутися в стрій, повноцінно вести боротьбу за Україну та при необхідності стріляти у ворогів моєї нації. Вже дуже хочу на фронт, до своїх братів по зброї! Тримайтеся, друзі та подруги! Дасть Бог, скоро буду з вами на передовій", - додав він.

У Яроша був ризик непоновлення ліктьового суглоба. Про те, що йому ставитимуть штучний суглоб, перед операцією "Знай" розповів Андрій Шараскін з Добровольчого українського корпусу "Правий сектор".

"Там у руці немає десь сантиметрів 10 кістки. Суглоб узагалі відсутній. Вени з ноги йому перешили на руку. Все у швах. Лікарі "впаювали" йому в руку нерви - це чудо, що він рухає пальцями. Ярош людина великої сили духу. Під час останньої зустрічі казав: ще дам їм шанс зробити мені 1-2 операції, побуду в лікарні зо два тижні. Хай тільки залізо знімуть і замотають руку в гіпс. А тоді утечу на фронт", - поділився подробицямиШараскін.

Дмитрові Ярошу провели 2 операції із заміни суглоба. Ізраїльські хірурги взяли частину кістки з ноги і так поновили лікоть. Теперь чекатимуть, коли кістка приживеться.

Геннадій Корбан розповів сайту "Обозреватель", що Ярош зараз перебуває на дуже сильных антибіотиках. А також, що тепер важливо уникнути зараження, бо такий ризик є. Ще кілька тижнів депутату доведеться провести в лікарні, а тоді розпочнеться реабілітаційний період.

"Це вже буде амбулаторно. Лише за кілька місяців йому зроблять "пластику". Шрам на лікті стягує шкіру і заважає повноцінно рухатися руці. Але це вже легка операція", - додав він.