Команда Массіміліано Аллегрі з 30-ї хвилини грала в більшості.

Туринський Ювентус в Португалії здобув комфортний для себе рахунок перед матчем в Італії, обігравши Порту з рахунком 0:2.

З перших хвилин матчу, португальці намагалися ні в чому не поступатися чемпіонові Італії, і навіть намагалися нав'язати Туріну свою гру в перші 10 хвилин. Але на 26-й хвилині матчу захисник португальців Алекс Теллес грубо сфолив проти Хуана Куадрадо, за що був покараний арбітром Феліксом Брихом жовтою карткою. Через хвилину Теллес здійснив аналогічний фол проти Стефана Ліхштайнер, за що суддя показав йому другу жовту і видалив з поля.

У більшості "Ювентус" взяв ініціативу в свої руки і провів кілька небезпечних атак. Втім перший гол трапився лише на 72-й хвилині, коли Марко Пьяца, який замінив Куадрадо,відкрив рахунок в матчі, скориставшись відскоком в штрафний португальців. А ще через дві хвилини спрацювала ще одна заміна Аллегрі - Дані Алвес, який вийшов на поле після голу Пьяца, вже через хвилину подвоїв рахунок в матчі.