З 1 травня тарифи на воду для населення підвищаться від 4% до 100 %. Таке рішення 26 березня прийняли на засіданні Національної комісії з питань енергетики та комунальних послуг. Основна причина – зростання вартості кредитів водоканалів та електроенергії. Те, наскільки збільшиться тариф на воду залежатиме від підприємства, що її постачає.

"Взимку платила за трикімнатну квартиру близько 1200 гривень на місяць і це ще до цього нового подорожчання опалення, гарячої води. Працюю у державній установі. Зарплату отримую 1400 гривень. Виходить, що жити маю за 200 гривень на місяць. Навіть на найнеобхідніше - проїзд і їжу не вистачає. А як ціни ще виростуть, що буде? Цікаво, чи думає влада, як мають жити українці, якщо з їх новими тарифами заплативши за послуги ЖКГ, не лишається навіть на те, щоб хоча б буханку хліба в день купити," - каже киянка Марина Чернишова.

Раніше у Міністерстві регіонального розвитку повідомляли, що з 1 квітня також піднімуться тарифи на гарячу воду до 57 %, на опалення - до 73 %.