Зранку 26 лютого кілька сотень людей зібрались біля будівлі Київської міської адміністрації на акцію "Ауфідерзейн, Кличко" проти підвищення тарифів на проїзд та підвищення комунальних послуг. Журналісти "Знай" помітили, що людей організовано збирали біля Майдану Незалежности та площі Льва Толстого, звідки мітингувальники колонами рушили до будинку КМДА.

На початку мітингу люди не мали ніяких прапорів, організатори роздавали тим, хто прийшов біли хустинки, якими планується витирати сльози "за пенсіями".

"Мітинг на сьогодні. Збір на метро Майдан Незалежності біля Маку на 9 ранку. Стоїмо з 10:00 до 12:00 оплата 40 гривень. Дзвоніть в будь-який час. Костянтин Золотухін", - ідеться у оголошенні від ранку 26 лютого на сторінці одного з організаторів ВКонтакті.

"Люди зібралися проти підвищення тарифів, пенсіонерам немає чим платити за проїзд з їхніми мізерними пенсіями? Будемо вимагати повернення пільгових тарифів та відставки Кличка", - сказав "Знай" один з організаторів мітингу, якій відмовився назвати своє ім'я та організацію, яка зібрала мітинг.

Зранку 26 лютого біля Макдональдса на Майдані Незалежності та біля колишнього пам'ятника Леніну збиралися люди, яких організатори записувалися в блокноти. На питання, куди вони йдуть, і чого будуть вимагати, люди знизували плечима і направляли до організаторів. Пізніше вони колонами без прапорів та знаків відмінностей рушили до КМДА.

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще