Зранку 26 лютого кілька сотень людей зібрались біля будівлі Київської міської адміністрації на акцію "Ауфідерзейн, Кличко" проти підвищення тарифів на проїзд та підвищення комунальних послуг. Журналісти "Знай" помітили, що людей організовано збирали біля Майдану Незалежности та площі Льва Толстого, звідки мітингувальники колонами рушили до будинку КМДА.

На початку мітингу люди не мали ніяких прапорів, організатори роздавали тим, хто прийшов біли хустинки, якими планується витирати сльози "за пенсіями".

"Мітинг на сьогодні. Збір на метро Майдан Незалежності біля Маку на 9 ранку. Стоїмо з 10:00 до 12:00 оплата 40 гривень. Дзвоніть в будь-який час. Костянтин Золотухін", - ідеться у оголошенні від ранку 26 лютого на сторінці одного з організаторів ВКонтакті.

"Люди зібралися проти підвищення тарифів, пенсіонерам немає чим платити за проїзд з їхніми мізерними пенсіями? Будемо вимагати повернення пільгових тарифів та відставки Кличка", - сказав "Знай" один з організаторів мітингу, якій відмовився назвати своє ім'я та організацію, яка зібрала мітинг.

Зранку 26 лютого біля Макдональдса на Майдані Незалежності та біля колишнього пам'ятника Леніну збиралися люди, яких організатори записувалися в блокноти. На питання, куди вони йдуть, і чого будуть вимагати, люди знизували плечима і направляли до організаторів. Пізніше вони колонами без прапорів та знаків відмінностей рушили до КМДА.

Популярні новини зараз

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще