Керівник департаменту міського благоустрою Ігор Білоцерківець каже, що протягом 2015 року на демонтаж незаконних МАФів в Києві витратили 6 млн. грн. із 14 млн. виділених з бюджету столиці і обіцяє, що всі гроші повернуться назад до бюджету, як тільки кияни почнуть викуповувати демонтовані МАФи та платити за них штрафи. Про це сьогодні пише Українська правда.

Білоцерківець каже, що демонтаж невеликого МАФа коштує майже 4 тис. грн., за демонтаж більш масштабного доведеться викласти вже до 40 тис. грн., однак, попри такі дорогі роботи, бажаючих повернути свої МАФи дуже багато.

Читати також: Кияни вже самостійно ловлять автозлодіїв

Білоцерківець каже, що навіть зараз кияни вже готові оплачувати такі великі штрафи, щоб забрати свої МАФи, які в майбутньому вони не зможуть знову використовувати через обмеження, що запровадили в столиці.

Крім того, гроші за сплачені штрафи підуть у бюджет столиці, тому КП "Київблагоустрій" вже найближчим часом поверне в бюджет всі кошти, які виділили підприємству напередодні завдяки оплаченим киянами штрафам.

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще