Радник міністра МВС Антон Геращенко запропонував запровадити кримінальну відповідальність за організацію та участь у мітингах за гроші. Законопроектом передбачаються штрафи у кілька тисяч гривень для учасників та ув'язнення на 3-5 років за організацію.

"Нікому не дозволено підміняти проплаченнимі масовками справжній народний протест проти нерозумних або протизаконних дій влади. Такого роду ганебна практика має бути припинена! Тому я ініціював, а мої помічники розробили проект закону про внесення змін до Кримінального Кодексу про визнання факту організації проплачених масових акцій злочином", - написав Геращенко у соцмережі.

Депутат пропонує внести в Кримінальний кодекс статтю "Підкуп учасника масового заходу". За пропозицію чи виплату грошей за участь у масовому заході будуть штрафувати до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів (8,5 тисяч гривень), арештом на півроку або обмеженням волі до трьох років. Чиновників, яки будуть збирати мітинги передбачено в двічі суворе покарання, а за мітинги, які зупиняють роботу державних організації можуть посадити на 2-5 років.

Втім, в законопроекті передбачається звільнення від кримінальної відповідальності за сприяння чи припинення проплаченого заходу.

Нагадаємо, що "Знай" дізналося про мітинг проти мера Києва Володимира Кличка під Київської міською адміністрацією сьогодні. За участь в заході в соцмережах пропонували по 75 гривень за три години. Антон Геращенко назвав організаторами заходу опозиційних депутатів.

Популярні новини зараз

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Українські депутати прийняли присягу під угорський гімн: "Готують кримський сценарій"

Локдаун у Києві закриє метро, школи та садочки

Львів'яни начхали на карантин вихідного дня кілометровими чергами: "А потім Садовий винен"

Показати ще

"Замовниками проплаченної масовки є особи, які мають відношення до Опозиційного блоку. Їх мета - зробити картинку для українських і російських телеканалів про те що мовляв в Україні наростає масовий протест проти економічної та соціальної політики влади", - вважає депутат Геращенко.