Порушення правил дорожнього руху у Києві фіксуватимуть за допомогою камер. Водії автоматично каратимуть за виїзд на виділену смугу дял громадського транспорту.

Про це повідомив радник київського міського голови Ілля Сагайдак, передає "Місто Київ". Камери планується в майбутньому встановити на всіх столичних дорогах. Це зроблять у раках програми "Безпечна столиця". Таким чином, водіїв намагатимуться відучити від порушення правил.

Штрафи за порушення будуть автоматичними. Сагайдак зазначив, що поліцій не доведеться ганятися за порушником. Це, в свою чергу, дозволить значно розвантажити роботу патрульних і в них з'явиться більше часу на інші важливі службові справи.

Читайте також: На 19 столичних маршрутах запустять нові автобуси (інфографіка)

"Сьогодні дуже багато порушень у цій частині. Кожен день патрульні витрачають дуже багато часу, щоб штрафувати порушників", - наголосив він.

Популярні новини зараз
Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Показати ще

Програму "Безпечна столиця" мають ухвалити депутати Київради, щоб вступила в дію. Найближчим часом, за словами Сагайдака, планується замкнути мале кільце в частині виділеної смуги для маршрутних транспортних засобів. Воно йде до Дорогожичів, Шулявки, Дружби Народів і до Керченської площі.