За які борги по комуналці заберуть квартиру

поділитись
Нові подробиці про те, за які борги за комунальні послуги можна втратити квартиру

Якщо сума боргу за комунальні послуги становить понад 10 мінімальних заробітних плат, то можуть звернутися до суду з метою вилучення квартири. Про це заявив адвокат Іван Ліберман і зазначив, що слова прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про те, що держава не буде забирати квартири за борги, є правдою лише в юридичній площині.

"На сьогодні, до 1 грудня, ця сума 14500 грн боргу, чистого боргу за одну послугу, скажімо, за воду гарячу або холодну. Тоді можуть звернутися до суду з метою стягнути цю суму коштів плюс судовий збір, плюс послуги, скажімо, адвоката, плюс пеня тощо. Все, звертаються до суду, а далі державна виконавча служба, далі арешт, опис квартири, майна і всього іншого. Далі аукціон, і свої люди викуповують все як має бути. Мафія працює повним ходом, ніхто ні з ким не грає. Забирають у людей все, що можна забрати", - заявив він в коментарі на ресурсі Голос столиці.

"Знай.ua" повідомляв, що підвищення цін на комунальні послуги може спровокувати збільшення кількості боржників.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
адвокат Іван Ліберман, Борги по комуналці, комунальні послуги
По всій Україні очікуються короткочасні дощі
0
0
06:03 24.04.2018
Набір у перший клас буде тривати до 1 червня
0
0
00:38 24.04.2018
На кладовищі залишилися міни, снаряди, що не розірвалися
0
0
00:02 24.04.2018
Жінка діяла в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації "Волонтеры Победы", будучи довіреною особою кандидата в Президенти Російської Федерації Путіна
0
0
23:46 23.04.2018