Шахта ім. О.Засядька "належатиме "ДНР" . Так вирішив лідер так званої "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко.

Він каже,що основна частина вугілля, яку добували на шахті, продавалася в Україну.

"Ми йшли назустріч шахтарям, щоб вони отримували зарплату. Зараз ця шахта буде належати "ДНР" і приноситиме гроші республіці", - заявив лідер бойовиків.

Захарченко підкресли, що вибух на шахті міг бути спланованою диверсією.

"Директор шахти тут, він дає свідчення і пояснення. Причиною вибуху послужив викид метану. Але чому це сталося, будемо розбиратися. Я не виключаю, що це була диверсія, тим більше що інформація про підготовку українською стороною терактів і диверсій у нас була", - повідомив він.

Популярні новини зараз

У Тернополі випав перший сніг, колір настрою - білий

У Львові знайшли житло древніх людей, археологи в екстазі: "Справжні галичани"

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще

ПАТ "Шахта імені Засядька" формально працює в законодавчому полі України. Вона перереєструвалася в Авдіївці Донецької області і платить податки в бюджет України. Фактичним власником шахти є нардеп Юхим Звягільський - член фракції "Опозиційний блок", екс-"регіонал".

Існує версія так званої "приватизації" шахти ім. Засядька. Суть її в тому, що сам Звягільський попросив її "націоналізувати". Причина одна: після передостаннього вибуху там закрили всі "ряди", крім одного. Залишилися шахтарі, яким треба пояснювати, що шахти більше немає. Тепер все пояснювати їм буде Захарченко.