Закладені вуха можуть нести низку проблем. Дуже часто люди не звертають уваги на це, але лікарі не радять бути легковажним з даним симптомом.

Портал "Експрес" поділився інформацією про те, що сигналізує закладання вуха та чи можна побороти цю проблему в домашніх умовах.

Закладати вуха може, коли починається нежить. Барабанна перетинка втягується і не має вентиляції. Щоб справитись з проблемою достатньо полікувати застуду, зробивши інгаляції, наприклад, дихати над парою води з сіллю, або вареної картоплі. Відчуття закладеності вуха може давати підвищення тиску.

Дуже небезпечним являється закладання вуха, яке з'являється при повному здоров'ї. Сьогодні поширеною являється втрата гостроти слуху через тривале користування навушниками. Тому до лорів часто звертаються молоді пацієнти.

Тим, хто страждає від сірчаних корок в вусі, треба остерігатися потрапляння до вух морської чи річкової води. Від цього може виникнути закладання вуха та навіть втрата слуху. Але це можна виправити, видаливши корок у лікарні. Не можна в цьому разі прочищати вуха голками, сірниками, тампонами і т.д.

Популярні новини зараз

Українським пенсіонерам назвали нові суми надбавок на 2022 рік: не менше 3 тисяч гривень

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Не можна промивати водою хворе вухо, якщо з нього витікає гній. Часто причиною закладання вуха можуть бути грибкові хвороби, які загострюються при потраплянні води.

Читайте також: Льон рятує навіть від смертельних хвороб

Якщо ви раптово втратили слух, чи у вас заклало вухо, відразу звертайтесь до лікаря на обстеження. Чим скоріше почнете лікування, тим скоріше повернете слух.