Біатлоніст два місяці не цілував свою дівчину, щоб не захворіти.

Чого не зробиш заради перемоги! Норвезький біатлоніст Еміль Хегле Свендсен, котрий 12 разів вигравав у своїй кар'єрі чемпіонат світу, два місяці не цілував свою дівчину тільки для того, щоб вдало виступити на чемпіонаті світу. Виявилося, спортсмен уникав контакту з коханою, щоб не захворіти, повідомляє NRK.

При цьому виявилося, що ініціатором подібного занепокоєння про Свендсена стала сама дівчина, яка побоювалася передати спортсмену свої мікроби, оскільки Еміль часто хворів. Біатлоніст у підсумку погодився на пропозицію дівчини та дуже ретельно готувався до чемпіонату світу, тримаючи "рот на замку", при цьому регулярно перевіряючи своє горло.

Примітно, що раніше спортсмен не був помічений в такому зразковому відношенні до майбутніх змагань. У 2014 році на етапі Кубка світу в Поклюку Еміль спільно з іншими партнерами по збірній Норвегії влаштував п'яний дебош, скупався в озері й проколов колеса у припаркованих біля готелю автомобілів інших збірних. Федерація біатлону Норвегії оштрафувала трьох біатлоністів на 100 тисяч норвезьких крон.

Більше цікавих спортивних новин на порталі GAMEBET.NEWS